oc

Porównywarka OC – trzy powody, dla których warto z niej skorzystać

Porównywarka OC to nowoczesne narzędzie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród kierowców. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z porównywarki i co możesz dzięki niej zyskać.

Jak działa porównywarka OC?

Sposób działania porównywarki OC jest bardzo prosty. Działa ona na zasadzie kalkulatora. Na pierwszym etapie należy uzupełnić specjalny formularz. Zawiera on pytania, które są niezbędne do tego, aby poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe mogły wyliczyć dla Ciebie wysokość składki. Jakich pytań możesz spodziewać się w porównywarce OC? Przede wszystkim dotyczą one samochodu. Musisz podać informacje na temat modelu, marki, roku produkcji, koloru, pojemności silnika czy dodatkowych zabezpieczeń. Oprócz tego w porównywarce OC znajdziesz pytania o to, jak długo masz prawo jazdy, ile masz lat, czy spowodowałeś kiedyś jakieś stłuczki i czy jesteś jedyną osobą, która korzysta z samochodu. Co prawda pytań jest więcej, jednak wypełnienie formularza nie powinno zająć więcej, niż kilka minut. 

Po uzupełnieniu formularza otrzymasz analizę cen OC w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Są to ceny, które zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie. Możesz dokonać zakupu OC bezpośrednio w porównywarce. Dzięki temu cały proces zajmie dosłownie chwilę, a Ty nie będziesz musiał wychodzić z domu i spotykać się z agentem. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z porównywarki OC?

Porównywarka OC – polisa tańsza nawet o 50%

Doświadczeni kierowcy doskonale wiedzą, że różnice w cenach OC mogą przekraczać nawet 1500 lub 2000 złotych. Płacenie wyższych składek jest bezzasadne, ponieważ zakres OC jest zawsze identyczny – jest on dokładnie określony w Ustawie. A zatem niezależnie od tego, czy za OC zapłacisz 600 złotych, czy też 2100 złotych, otrzymasz zawsze ten sam produkt. Warto zdawać sobie z tego sprawę, aby – w momencie, kiedy Twoje OC będzie dobiegało końca – rozejrzeć się za najtańszą ofertą na rynku. Porównywarka OC to najlepszy sposób na znalezienie taniego OC. W kilka minut otrzymujesz informację o cenach OC w różnych firmach ubezpieczeniowych. Możesz wybrać najtańszą, i to bez wychodzenia z domu.

Darmowa porównywarka OC – dostęp do narzędzia jest bezpłatny

Choć dla wielu kierowców porównywarka OC jest bezcenna, dostęp do tego narzędzia jest całkowicie darmowy. Nie musisz płacić za wypełnienie formularza ani za analizę cen OC w firmach ubezpieczeniowych. Co ważne, możesz także skorzystać z pomocy ekspertów, których zadaniem jest doradzanie osobom, decydującym się na skorzystanie z porównywarki OC. Możesz uzyskać darmową poradę oraz pomoc w wyborze najlepszego, a zarazem najtańszego OC.

Tanie OC bez wychodzenia z domu

Konieczność spotkań z agentami, długotrwałych rozmów telefonicznych z doradcami czy w końcu samodzielnego przeszukiwania stron internetowych firm ubezpieczeniowych – to wszystko nie należy do Twoich ulubionych przyjemności? Dzięki porównywarce OC możesz znaleźć najlepszą ofertę OC na rynku bez ruszania się z ulubionego fotelu – wystarczy, że włączysz komputer i uruchomisz porównywarkę OC. Co ważne, zakupu ubezpieczenia również możesz dokonać online. Więc jak – dołączysz do grona zadowolonych kierowców, którzy zdecydowali się na skorzystanie z porównywarki OC?