Zasób 10
Jak powstał

Świat Ubezpieczeń

Świat Ubezpieczeń to połączenie rzetelnej wiedzy i pasji osób, które uznawane są za najlepszych specjalistów w branży ubezpieczeń. Pomysł stworzenia Świata Ubezpieczeń był kolejnym, w pełni naturalnym krokiem – wynikał przede wszystkim z chęci podzielenia się zgromadzoną przez lata wiedzą, dotyczącą różnych rodzajów ubezpieczeń. W naszym gronie znajdują się najlepsi eksperci, specjalizujący się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych, ale też w ubezpieczeniach na życie, polisach mieszkaniowych czy turystycznych. Świat Ubezpieczeń narodził się dlatego, że ubezpieczenia nie mają dla nas tajemnic – i dzisiaj chcemy dzielić się tą wiedzą, aby móc ułatwić wybór najlepszej polisy każdemu, kto chce zapewnić ochronę sobie i swojej rodzinie.

Zasób 13
Dowiedz się

Dlaczego ubezpieczenie jest tak ważne?

W Świecie Ubezpieczeń doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest ubezpieczenie. Dotyczy to nie tylko ubezpieczenia komunikacyjnego, czyli OC i AC, ale też polis turystycznych czy ubezpieczenia na życie. Odpowiednio dobrana polisa zapewnia ochronę na wypadek wielu różnych sytuacji. Jest to dobra inwestycja, która może zagwarantować nie tylko bezpieczeństwo, ale też – co równie ważne – spokój o siebie i swoją rodzinę.

Nie bez powodu coraz więcej osób decyduje się na zakup dodatkowego ubezpieczenia, w szczególności polisy na życie. Sprawdzi się ona w wielu sytuacjach, na przykład w razie choroby. Warto zakupić ubezpieczenie nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliskich – współmałżonka, dzieci czy rodziców.

Osoby, które często podróżują, z pewnością zdają sobie sprawę, jak ważne jest ubezpieczenie turystyczne. Jeżeli regularnie wyjeżdżasz za granicę, za każdym razem powinieneś wykupić polisę. W większości przypadków na ubezpieczenie turystyczne składa się kilka elementów, między innymi ubezpieczenie zdrowotne, NNW, OC w życiu prywatnym czy ubezpieczenie bagażu. Co ważne, jego koszt często nie przekracza kwoty kilku złotych na dzień – a zatem polisa nie jest dużym wydatkiem. Korzyści z jej posiadania mogą być ogromne – kiedy w czasie wyjazdu będziesz musiał skorzystać z pomocy lekarza, nie będziesz musiał płacić wysokich rachunków za skorzystanie z usługi medycznej. Jeśli jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia, najwyższa pora to zmienić!