Ubezpieczenie samochodu przez Internet - tanie OC, szybkość
- Opublikowany :
- 23 lipca 2010
- Temat :
- ASS, OC, ac, nnw, tanie OC, ubezpieczenia, ubezpieczenie, ubezpieczenie samochodu,
- Autor:
- jacek
Ubezpieczenie samochodu przez Internet staje się coraz popularniejszym i coraz bardziej opłacalnym dla kierowców rozwiązaniem. Przede wszystkim liczą się cena i wygoda.
Tanie ubezpieczenia, możliwość zawarcia umowy w dowolnym momencie oraz oszczędność czasu to cechy, za sprawą których coraz więcej osób wybiera opcję - direct. Należy pamiętać, że tanie OC nie jest jedynym wariantem wyboru. Towarzystwa proponują swoim klientom dużo więcej ciekawych pakietów i promocji.
Ubezpieczenie samochodu direct, to nie tylko tanie OC
Coraz więcej klientów towarzystw ubezpieczeniowych ma świadomość plusów płynących z ubezpieczenia przez Internet. Tanie OC nie jest jedyną korzyścią, którą zapewnia ubezpieczenie samochodu w formie direct. Kierowca może zdecydować się na wiele dodatkowych usług, takich jak: Autocasco (AC), ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz Assistance (ASS). Ponadto, za pośrednictwem strony internetowej kierowca może samodzielnie wyliczyć składkę, uwzględniając w niej swoje indywidualne wymagania oraz potrzeby. Opcja ta zyskuje na znaczeniu, gdy w grę wchodzi rozbudowane i jednocześnie względnie tanie ubezpieczenie. Kilka minut potrzebnych na wyliczenie składki pozwoli szybko dobrać optymalną i zadowalającą ofertę.
Tanie ubezpieczenia direct - ciągły rozwój
Ubezpieczenie samochodu przez Internet możliwe jest przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Należy pamiętać, że serwisy oferujące tanie ubezpieczenie komunikacyjne, są stale modyfikowane, ulepszane i dostosowywane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Na drogach zaobserwować można coraz więcej pojazdów, zarówno tych nowych, jak i używanych. Wraz z powiększającą się liczbą użytkowników dróg, rośnie ilość usług komunikacyjnych proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Internet powoli zaczyna dominować w tym sektorze, nie tylko jeśli chodzi o tanie OC, lecz również AC, NWW i ASS.


Komentarze (2)
Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!
Ani, 12 dni temu says:
wlasnie kupilam ubezpieczenie przez internet .. znaczy sie, porownalam, po czym doradca do mnie zadzwonil, i kupilam ! extra rozwiazanie.. zamowienie rozmowy.. ale komfort..
marek, 11 dni temu says:
kontakt z doradca, nie wychodzac z domu.. to popieram .. ;)