Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

13 czerwca 2013

Ubezpieczenie OC AC skutera

Opublikowany :
13 czerwca 2013
Temat :
Skuter, oc ac, polisy OC, ranking oc, ubezpieczenie komunikacyjne,
Autor:
SWIATubezpieczen.com

Skuter często postrzegany jako pojazd podrzędny wobec samochodów osobowych, w związku z czym zdarza się, że zapominamy wykupić dla niego ubezpieczenie komunikacyjne. Jest to duży błąd, który może wiązać się z bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami, ponieważ podobnie jak każde auto, tak i skuter musi posiadać wykupioną przynajmniej polisę OC.

Oszczędności na skuterze

Posiadanie skutera jest szczególnie wygodne w mieście, gdzie dzięki niemu można sprawnie ominąć korki i dotrzeć do celu szybciej niż samochodem osobowym. Dodatkowo przynosi on oszczędność, wyrażone nie tylko w postaci oszczędniejszej jazdy, ale również poprzez znacznie niższe koszty wykupienia polisy. O ile bowiem w przypadku samochodu osobowego jej cena wynosi nie mniej niż kilkaset zł, o tyle OC AC dla skutera może zamknąć się w kwocie kilkuset zł lub nawet poniżej 100 zł w zależności od wybranego wariantu. Decydując się wyłącznie na OC, można się spodziewać oferty na poziomie 80-120 zł.

Niższa cena, te same korzyści

W ramach tej ceny można oczywiście oczekiwać takich samych warunków, na jakich dane Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje ubezpieczenie samochodu. Posiadając wykupione OC dla skutera, można zatem być pewnym, że w razie wyrządzenia szkody w ruchu drogowym jej konsekwencje finansowe zostaną opłacone przez ubezpieczyciela. Z drugiej strony należy pamiętać, że jeśli nie wykupi się obowiązkowej polisy OC dla skutera, trzeba liczyć się z karą w wysokości do 500 zł. W znalezieniu najbardziej optymalnej oferty na to ubezpieczenie pomaga ranking OC, który pozwala wyszukać najtańsze OC AC.Komentarze (2)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/5e58fefe6b976daf9d41d36e16c70ff5.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 SupiAdi

SupiAdi, ponad 2 lata temu says:

Ja już nakurffiam w MinecraftaPcket Edition! Mam Samsung gaaxly S 2 i wszystko śmiga ładnie. Nie jest on może zbyt rozbudowany, ale na godzinę wychowawczą, czy religię jest świetny! Polecam i mam nadzieję że dojdzie nam więcej opcji!


Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/df64856ffc6019f19d7674d8d71c98f7.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 Bartek

Bartek, ponad 2 lata temu says:

Najlepiej sprawdzić koszt ubezpieczenia online - np. na www.superpolisa.pl Są tam aktualne stawki za ubezpieczenia OC i AC. Dodatkowo można kupić przez Internet, telefon lub w placówce.


Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony 3 /5 ( średnia z 1 oceny )