Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

21 stycznia 2013

Ubezpieczenie dla obcokrajowców

Opublikowany :
21 stycznia 2013
Temat :
OC, PZU, odszkodowania, ubezpieczenie OC,
Autor:
swiatubezpieczen

Wszyscy kierowcy, których auta są zarejestrowane poza granicą UE oraz nie w Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Andorze, Islandii bądź Serbii, przed wjazdem do Polski muszą nabyć ubezpieczenie dla obcokrajowców.

Można to zrobić w PZU – jednej z największych firm ubezpieczeniowych w naszym kraju. Co gwarantuje taka polisa?

Stanowi ona zabezpieczenie, że w razie spowodowania wypadku nie będzie trzeba płacić odszkodowania z własnej kieszeni, ponieważ zrobi to PZU.

Ubezpieczenie OC dla obcokrajowców można zawrzeć na okres od 30 dni do roku.

 

 

 

 

Komentarze (1)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/b642b4217b34b1e8d3bd915fc65c4452.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 assitoman

obcygosc, ponad 3 lata temu says:

a moge nabyc w innej firmie.. jestem polakiem ale mam niemieckie dokumenty.. pewnie sobie kupie auto w wawie.. no i chce sie ubezpieczyc.. a ze mam allianz u siebie w berlinie.. to moze alllianz mnie w polsce ubezpieczy ??

dziekuje za info


Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony 4.5 /5 ( średnia z 4 ocen )