Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

25 października 2012

Ubezpieczenie ac

Opublikowany :
25 października 2012
Temat :
OC, ac, autocaso, samochód, ubezpieczenia, ubezpieczenie, ubezpieczenie komunikacyjne,
Autor:
swiatubezpieczen

Każdy kierowca, który posiada nowy samochód pochodzącego z salonu, powinien mieć świadomość, że może on stać się obiektem pożądania złodziei.

Mając to na uwadze, warto zabezpieczyć się przed skutkiem kradzieży poprzez wykupienie polisy Autocasco. Pakiet OC AC czyli ubezpieczenia przeciwko nieprzyjemnym niezpodziankom to podstawa.

Mimo że nie jest to tanie ubezpieczenie komunikacyjne, to gwarantuje ono, że w razie jakichkolwiek losowych zdarzeń można liczyć na odpowiednie odszkodowanie.

 

 

Ubezpieczyciele tradycyjni czy Directy? Których wolisz?

Powiedz nam co wolisz między Directami i tradycyjnymi ubezpieczycielami.

zobacz wyniki

Komentarze (1)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 jelen

jelen, ponad 9 lata temu says:

oczywiste ...

Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony 4 /5 ( średnia z 5 ocen )