Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

25 października 2012

Ubezpieczenia komunikacyjne w pigułce

Opublikowany :
25 października 2012
Temat :
OC, ac, polisa, samochód, ubezpieczenia, ubezpieczenie,
Autor:
swiatubezpieczen

Aby móc zgodnie z prawem korzystać z polskich dróg publicznych, należy posiadać aktualne prawo jazdy, przegląd techniczny auta oraz ważne ubezpieczenie OC (no i samochód !) . AC to wiec dodatek.

Kiedy w razie wypadku lub kolizji, nawet jeśli były one spowodowane przez osoby trzecie,  nie posiada się jednego z powyższych dokumentów, trzeba być gotowym na to, że teoretycznie należne nam odszkodowanie może zostać nieprzyznane.

 

Ubezpieczyciele tradycyjni czy Directy? Których wolisz?

Powiedz nam co wolisz między Directami i tradycyjnymi ubezpieczycielami.

zobacz wyniki

Komentarze (2)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/295333592570322322675341a1663be7.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 auto

auto, ponad 7 lata temu says:

Witam,

"duże zamiłowanie do aut" .. lecz srednie zamiłowanie do rozsadku !!!

ubezpieczenie ubezpieczeniem.. ale bezpieczenstwo to klucz..

pzdr


Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/c7c15cfe3e4f8c254baf4a5c236603ea.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 Laluna

Laluna, ponad 7 lata temu says:

Nie ma jeżdżenia bez ubezpieczenia!!!! Teraz nie ma wymówek, że nie ma czasu, że to problem, że drogo! Można szybko - przez Internet i tanio. Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w ofertach. Nawet się przez zakupy grupowe sprzedają - np.. Liberty Direct!


Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony 4.4 /5 ( średnia z 5 ocen )