Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

12 października 2012

Ubezpieczenia komunikacyjne

Opublikowany :
12 października 2012
Temat :
OC, ac, assistance, komunikacyja, nnw, polisy, tanie, ubezpieczenia, ubezpieczenie samochodu,
Autor:
swiatubezpieczen

Zauważając trend rynkowy dotyczący coraz częstszego kupowania pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych, w których skład w różnych konfiguracjach wchodzą polisy OC, AC, NNW i Assistance, pojawia się wiele firm posiadających takie pakiety w swojej ofercie.

Duża część takich polis kupowana jest za pośrednictwem Internetu, będącego nowoczesnym i tanim sposobem na pozyskanie klientów. Tanie bo darmowe i szybkie, internet to najlepsze rozwiązanie aby wybrać ubezpieczenie samochodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (3)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 ola

ola, ponad 9 lata temu says:

ubezpieczenia samochodu to proste.. nie tam zabezpieczenie ryzyka czy nie wiem co.. trzeba porównać i tyle.. no i negocjować a ubezpieczycielem..

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 michał

michał, ponad 9 lata temu says:

jak tu porównać??

Warning: fopen(/var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/web/uploads/g_cache/6e3a347164581f5e1f8dbf74ed8bebf6.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 167 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfGravatarPlugin/lib/GravatarApi.class.php on line 170 Swf

Swf, ponad 8 lata temu says:

A ja trafiłem dziś na blog o ubezpieczeniach - nie tylko komunikacyjnych. Fajne źródło informacji ze świata ubezpieczeń w Polsce. Mam nadzieję, że będzie się rozwijał zgodnie z zapowiedziami twórców. Fajnie, że są takie strony jak Świat ubezpieczeń http://swiatubezpieczen.com. Życzę powodzenia w rozwoju serwisu. Oby tak dalej. Porównanie to fajna rzecz, szczególnie ubezpieczeń komunikacyjnych.


Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony 3.64 /5 ( średnia z 11 ocen )