Swiatubezpieczen.com, co to jest ?

Obiektywna i niezależna strona Swiatubezpieczen.com pozwala zaoszczędzić na cenie ubezpieczenia poprzez bezpłatne i nie zobowiązujące porównanie ofert ubezpieczeniowych.

26 września 2012

Nieszczęśliwe wypadki

Opublikowany :
26 września 2012
Temat :
nnw, ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie od następstw nieprzewidzianych wypadków,
Autor:
swiatubezpieczen

Nieszczęśliwe wypadki mają to do siebie, że w ich wyniku życie może się pokomplikować.

Straty mogą być nie tylko materialne, ale i zdrowotne, warto więc zawczasu zadbać o wykupienie odpowiedniej polisy. Czym powinniśmy się kierować?

Zwróćmy uwagę na zakres ubezpieczenia. Być może nasze życie nie jest narażone na ryzyko, bo nie wyjeżdżamy, nie uprawiamy niebezpiecznych sportów. Może chcemy zadbać o to, by w sytuacji wypadku liczyć na operację plastyczną?

Wybierajmy mądrze. 

Komentarze (0)

Co o tym myślisz? Chcemy wiedzieć!

Obecnie nie ma żadnego komentarza.

Captcha Image Reload_original

Ostatni komentarz

Ocena

Oceniony /5 ( średnia z 0 oceny )

 
Fatal error: Uncaught exception 'Predis_ServerException' with message 'ONF Redis is configured to save RDB snapshots, but is currently not able to persist on disk. Commands that may modify the data set are disabled. Please check Redis logs for details about the error.' in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php:735 Stack trace: #0 /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php(1529): Predis_FastResponseReader->read(Object(Predis_Connection)) #1 /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php(2264): Predis_Connection->readResponse(Object(Predis_Commands_SetMultiple)) #2 /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php(913): Predis_Pipeline_StandardExecutor->execute(Object(Predis_Connection), Array) #3 /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php(940): Predis_CommandPipeline->flushP in /var/kroknet/www/kroknet.com/prod/swiatubezpieczen/plugins/sfRedisPlugin/lib/predis/Predis.php on line 735