Swiatubezpieczen.com

jest stroną internetową proponowaną przez firme Kroknet SARL. Poprzez swoją stronę internetową swiatubezpieczen.com, Kroknet proponuje usługę, która pozwala na przeglądanie i wybieranie z pełną przejrzystością, oferty ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb, bezpłatnie i bez zobowiązań.

Usługi świadczone przez swiatuezpieczen.com zostały stworzone aby zaoferować pomoc i wsparcie w decyzjach w sprawie rynku ubezpieczeń, który jest w ciągłym rozwoju. Stały wzrost rynku oznacza rozwój wielu nowych ofert i domen ubezpieczeniowych: auto, życie, zdrowie, dom, kredyt ...

Aby oferować tą usługę Kroknet pracuje w partnerstwie z jakościowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kroknet pragnie zapewnić użytkownikom usługę w celu bezpiecznego i przejrzystego porównania dla każdego produktu ubezpieczeniowego w zależności od wybranych kryteriów.

W celu utrzymania jakości usługi, swiatubezpieczen.com jest w relacji z Departamentem Informatyki ubezpieczyciela aby zapewnienić rzeczywiste zaangażowanie i dostosowane do opisu profilu użytkownika oferty.

Firma Kroknet została założona w 2008 roku przez trzech wspólników. Każdy z nich wniósł osobiste umiejętności i wiedzę w zakresie marketingu internetowego, tworzenia stron internetowych i rynku ubezpieczeń, zdobytych z doświadczeń zawodowych. Taki uzupełniający się zespół opracował pierwszą niezależną polską porównywarkę ubezpieczeniową poprzez stronę internetową, za darmo i bez zobowiązań, w której użytkownik może wybrać najlepiej dostosowaną ofertę do swoich potrzeb.

Aby zaoferować najlepszą obsługę Kroknet założył na swojej stronie internetowej, swiatubezpieczen.com, szczegółowe kwestionariusze, zgodnie z kryteriami wyceny ubezpieczycieli - partnerów. W 3 minuty, w zależności od profilu, możesz porównać oferty bez zobowiązań ubezpieczeniowych i bezpłatnie nawiązać kontakt z wybranym ubezpieczycielem.

Na przykład, swiatubezpieczen.com porównuje ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia komunikacyjne. Aby pomóc Ci znaleźć najlepiej dostosowaną ofertę ubezpieczeniową, swiatubezpieczen.com stworzył"powiadomienie", w razie braku ciekawych ofert, dzięki czemu internauta może później otrzymać oferty od innych różnych partnerów ubezpieczeniowych.

Wkrótce można będzie porównać różne inne produkty na swiatubezpieczen.com: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia kredytu, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie łodzi i ubezpieczenia turystyczne.

Car_pub